Game Forum
Hopp Dur bırakmam ben bak Very Happy

O kadar hack ve bilgi için geldin Smile Devamlı hack ve bilgi almak için üye ol Smile

Eğer üyeysen hemen giriş yap yeni hackler ve taktikler geldi Smile
Game Forum
Hopp Dur bırakmam ben bak Very Happy

O kadar hack ve bilgi için geldin Smile Devamlı hack ve bilgi almak için üye ol Smile

Eğer üyeysen hemen giriş yap yeni hackler ve taktikler geldi Smile
Game Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Game Forum

Arkadaşlar ßurada s4 League ve birçok oyun hakkında taktikler, hileler ve muhabbetler edeceğiz.Gelin sizde katılın ve hackler ile taktikleri kaçırmayın!

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

XFire Programı ile nasıl video çekilir?

YazarMesaj
Hakan
Admin
Admin
Hakan

Deneyim Puanı : 324861011
Teşekkür : 17

XFire Programı ile nasıl video çekilir? Empty
MesajKonu: XFire Programı ile nasıl video çekilir?   XFire Programı ile nasıl video çekilir? Icon_minitimeCuma Nis. 13, 2012 10:44 am

XFire.com sitesine giderek ücretsiz olarak XFire programını indirip PC'nize kurunuz. Kurulumdan sonra Yeni bie hesap oluşturup programa bu hesap bilgileri ile login olunuz.

Xfire programına kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra yukarıdaki resimde görülen Tools > Options sekmesini tıklayınız..

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Açılan pencerede resimde görüldüğü gibi Video sekmesini seçiniz. Enable video capture kutucuğunu doldurduktan sonra
Video Capture Key Binding düğmesine basarak video çekmek üzere bir tuş kombinasyonu atayınız. Ben Ctrl+Q olarak atadım. Siz istediğiniz tuşları kullanabilirsiniz.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Atadığınız tuş kombinasyonu ile video kaydına başlayarak yine aynı tuş kombinasyonunu kullanarak kaydı bitiriyorsunuz. Daha sonra XFire penceresinde Files sekmesi altında bir takım başlıklar göreceksiniz.

Source Videos: Kaydını yaptığınız videonun orjinali (Boyut olarak çok büyük ollabilirler)
Encoded Videos: Kaydını yaptığıınz videonun Xfire tarafından formatı değiştirilmiş ve boyutu küçültülmüş hali. Bu videolar ayrıca PC nizde saklanır.
Remote Videos: Xfire sitesine upload ettiğiniz videolar..

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sol taraftaki oka gösterilen source videos kısmından upload etmek istediğiniz videoyu seçin ve sağ tarafta okla gösterilen Upload butonuna tıklayınız. Xfire videonuzun format ve boyutunu otomatik olarak değiştirecek/küçültecek ve upload edecektir. Hemen Upload butonu üzerinde ki Profil page yazısına tıklarsanız XFire sitesindeki kendi profilinizi Firefox/IE ile açarsınız..

http://gameforum.bosfforum.org

XFire Programı ile nasıl video çekilir?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» S4 Donut Yeni Updateli Hack
» Ekran Video ' su Almak ( Resimli Anlatım ) Haypercam