Game Forum
Hopp Dur bırakmam ben bak Very Happy

O kadar hack ve bilgi için geldin Smile Devamlı hack ve bilgi almak için üye ol Smile

Eğer üyeysen hemen giriş yap yeni hackler ve taktikler geldi Smile
Game Forum
Hopp Dur bırakmam ben bak Very Happy

O kadar hack ve bilgi için geldin Smile Devamlı hack ve bilgi almak için üye ol Smile

Eğer üyeysen hemen giriş yap yeni hackler ve taktikler geldi Smile
Game Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Game Forum

Arkadaşlar ßurada s4 League ve birçok oyun hakkında taktikler, hileler ve muhabbetler edeceğiz.Gelin sizde katılın ve hackler ile taktikleri kaçırmayın!

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ekran Video ' su Almak ( Resimli Anlatım ) Haypercam

YazarMesaj
Hakan
Admin
Admin
Hakan

Deneyim Puanı : 324861011
Teşekkür : 17

Ekran Video ' su Almak ( Resimli Anlatım ) Haypercam Empty
MesajKonu: Ekran Video ' su Almak ( Resimli Anlatım ) Haypercam   Ekran Video ' su Almak ( Resimli Anlatım ) Haypercam Icon_minitimeCuma Nis. 13, 2012 10:46 am

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] programı indiriyoruz.Programı indirdikten sonra kurulum için sürekli next diyoruz.Program yüklendikten sonra Would you like to run this setup again to repair hyper cam files? Diğer bir soru soruyor onada evet diyip geçiyoruz.Tekrar next diyoruz. Okeyleyip programı kuruyoruz. Exitleyip cıkıyoruz. Bu işlemler bittikten sonra yeni bir internet safası açıyoruz.Linkin altındaki HYPERCAM seçeneğine tıklıyoruz.

Aşağıdaki gibi bir kutu geliyor.

Buradan Show rectange araound recorded area tik’ini işaretliyoruz.Aşağıdaki Leave Hypercam Window Opened tik’ininde işaretliyoruz. Ve diğeri en aşağıda olan Capture
Layered/transparent Windows tik’ini kaldırıyoruz resimdeki gibi oluyor.
Daha sonra StartX:5 StartY:5
Olarak düzeltiyoruz. Onun aşağısındaki (Width Ve Height) kendi mönitörünüzün çapsal oranlarına göre işaretleyin. Örnk:1024*768.

Bu işlemleri yaptıktan sonra aşağıdaki gibi videoyu başlatma, pause etme ve bitirme için ayarlamalar olacağını göreceksiniz.

Start/Stop Recording: Videoyu başlatmaya ve bitirmeye yarar. Örnk: bir kere F2ye bastığınızda video kayda alır.Birdaha bastığınızda Videoyu bitirir ve Belgelerime kayıt eder.
Pause/Resume: Videoyu durdurur. Birdaha basıldığında devam ettirir.

Buradada Frame Compresion Quality’yi:%85 olarak ayarlayın.

http://gameforum.bosfforum.org

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ticket Sistemi Resimli Anlatım
» XFire Programı ile nasıl video çekilir?